JOB - Poznávanie vtáctva // Kurzy, prednášky

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

JOB

Hľadáme inštruktorov/ornitológov na občasnú externú spoluprácu

Názov pozície: inštruktor poznávania vtáctva pre vybraný kraj (okrem Trenčianskeho sú zatiaľ všetky voľné, len začíname)

Náplň práce: realizácia individuálnych terénnych ornitologických kurzov, 1 lekcia trvá max. 1,5 hodiny (pre 1-3 osoby s rúškami)

Odmena: na začiatok 8 EUR za 1 účastníka kurzu (teda max. 24 EUR/1 lekciu). Počet lekcií a teda celková výška odmeny za mesiac je už vecou záujmu, časovej dostupnosti a žiadanosti, môže ísť o stovky eur. Časom výšku odmeny a cenu kurzov zvýšime.

Miesto výkonu práce: na Vašej obľúbenej lokalite (vyberajte miesta, kde sa dá pozorovať v krátkom čase viac druhov, používajte nahrávky a pod.). 

Podmienky: znalosti v oblasti identifikácie vtáčích druhov a ornitológie (možnosť preukázať pri telefonickom pohovore, VŠ diplomom z prírodných vied, aktívnym členstvom v ornitologických združeniach, krúžkovateľskou licenciou, prípadne inak), slušné a príjemné vystupovanie (pedagogické skúsenosti a vzdelanie výhodou). Nepožadujú sa žiadne certifikáty, naši inštruktori nie sú ani turistickí sprievodcovia, ani horskí vodcovia, ide o vzdelávaciu aktivitu, nie cestovný ruch.  

Zmluva a odvody: 
a) dohoda o vykonaní práce, dane a odvody si platí zamestnanec sám raz ročne podľa celkového počtu odpracovaných hodín, s daňovým môžeme samozrejme pomôcť. Ale pozor, dohodári sú obmedzení na 40 hodín mesačne alebo 520 hodín ročne, teda zarobia zo začiatku 213 EUR/mes., odmenu budeme priebežne zvyšovať (ale na také to "víkendové privyrobenie" je to celkom slušné)
b) zmluva o poskytnutí služby, SZČO nutnosťou aj výhodou (nelimituje Vás počet hodín, môžete robiť kurzy aj v týždni), ak máte atraktívne lokality a príjemné vystupovanie, počítajte s odmenou 500 a viac EUR/mes. 

Zamestnávateľ: ORNIS s.r.o., Halalovka 2392/20, 91108 Trenčín, O: 52830705, spoločnosť zapísaná v OR OS Trenčín pod vložkou číslo 39336/R

Kontakt: 0911 109 955, ornis@ornis.sk, facebook.com/ornitolog.sk

V prípade záujmu nám vyplňte nižšie uvedený formulár alebo pošlite požadované informácie na našu e-mailovú adresu, tiež Váš životopis a stručný motivačný mail/list, čo si od takejto práce sľubujete. S každým sa následne radi spojíme a podebatujeme o možnostiach 


FORMULÁR INŠTRUKTORANesúhlasím s uchovaním osobných údajov po dobu 2 rokov

Čestne prehlasujem, že mám vek nad 18 rokov

Po odoslaní Vašej registrácie Vám príde na Váš e-mail automatická odpoveď, v prípade, že by ste ju z technických alebo iných príčn neobdržali, kontaktujte nás, prosím, e-mailom: ornis@ornis.sk alebo telefonicky na čísle 0911 109 955.
Ďakujeme!
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky